fbpx

PER-GEL Performans Geliştirme Programı

Sınav Kaygısını Yönetmek ve Sınav Performansını Geliştirmek İçin

Eğitimin İçeriği

“Uzun süredir hazırlanıyorum, iyi olduğuma inanıyorum. Ancak birkaç saatle sınırlı, tekrarı olmayan bir değerlendirme beni çok kaygılandırıyor. Ya o gün yapamazsam!..”

Bu düşünce sınanan, yarışmalara katılan veya kısıtlı bir zaman içerisinde herhangi bir performans sergileyen bireylerin ortak endişelerinden biridir. Sınavlara hazırlanan öğrenciler de sınav anında bilgilerini maksimum derecede kullanmayı hedefler ve bunun için endişelenirler.

Peki, sınav sırasında zihnimize üşüşen onlarca otomatik düşünce ile nasıl baş edeceğiz? Bu düşünceler sonucunda oluşan duygularımızı nasıl kontrol edeceğiz? Nasıl bir çalışma tekniği uygulamalıyız? Nasıl bir beslenme programı izlemeliyiz?

Bu sorulardan yola çıkılarak geliştirilen “PERGEL (Performans Geliştirme) Programı” şunu amaçlıyor

6-12 seanslık bireysel görüşmelerle veya grup oturumlarıyla ; öğrencinin olumlu/olumsuz otomatik düşüncelerle baş etmesini sağladıktan sonra kontrol altına alınmış kaygı ile kişiye özgü maksimum performansa ulaşmak; bunun yanı sıra sınava hazırlık dönemindeki tüm çevresel etmenleri ve alışkanlıkları doğru düzenlemeye yönelik “sınav koçluğu” ile öğrenciye eşlik etmek.

Per-Gel Grup Eğitiminin Çalışma Düzeni

Programımız 8. ve 12. sınıf öğrencileri için hazırlanmıştır

Ücret:

Bireysel 6 seans için: 2100 TL+kdv
Grup: 6 grup görüşmesi için 900TL + kdv

Not: Program hakkında daha fazla bilgi almak, bireysel görüşmeler veya grup oturumları oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.